WOLONTARIAT

EDUKACJA EKOLOGICZNA

Poszukujemy chętnych wolontariuszy do czynnego udziału w edukacji ekologicznej prowadzonej przez Stowarzyszenie Ekologiczne Etna.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do prowadzenia i pomocy w prowadzeniu zajęć dla różnych grup wiekowych i na różne tematy. Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku, od przedszkolaków po seniorów. W zakres tematów naszych działań edukacyjnych wchodzą między innymi: energia odnawialna, fauna i flora Polski, ogrody przyjazne przyrodzie itp. Prowadzimy warsztaty, ćwiczenia, zabawy na festynach, wycieczki w terenie i prelekcje.

Wszystkich chętnych do nabrania doświadczenia w pracy z ludźmi i zawarcia nowych znajomości, serdecznie zapraszamy!

ENERGIA ODNAWIALNA

Jesteś zapalonym fizykiem, majsterkowiczem lub konstruktorem – amatorem? Wykorzystaj swój potencjał i realizuj pasję wraz ze Stowarzyszeniem Ekologicznym Etna! 

Szukamy osób chętnych do opracowywania i konstruowania modeli urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Mogą być to na przykład gadżety, akcesoria gospodarstwa domowego czy zabawki, ale ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Umożliwimy wspólne doświadczenia i eksperymenty prowadzące do skonstruowania modeli oraz wdrażanie i testowanie wypracowanych rozwiązań podczas warsztatów z grupą.

Więcej o wolontariacie w Etnie przeczytasz tutaj