Pomóż chronić przyrodę!
Przekaż 1 %

Jak możesz nam pomoć?

1. Przekaż 1 % z rozliczenia podatku

Gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku dla Stowarzyszenia Ekologicznego Etna podczas corocznego rozliczenia dochodów! 

Środki zebrane z 1% przeznaczane są na działania czynne na łąkach oraz remont ośrodka edukacyjnego w Korzeńsku.

2. Darowizna i pomoc materialna

Propozycja dla wszystkich chętnych osób, w szczególności tych, którzy z różnych powodów nie są w stanie zaangażować się w działania czynne. 

Darowizna to nie tylko przelew, mamy pod swoją opieką duży budynek, który przystosowujemy na bazę edukacyjną w Dolinie Baryczy. Wymaga on gruntownego remontu, zdobywamy dofinansowania na ten cel, jednak wciąż potrzebne są różne materiały budowlane. Szczegółowe informacje na temat remontu znajdują się w zakładce Stwórz sobie nocleg w Dolinie Baryczy,

Jesteśmy również otwarci na wpłaty pieniężne dowolnej wysokości. Darowizny przeznaczane są na działania czynne na łąkach lub remont wyżej wspomnianego ośrodka w Korzeńsku. 

Pamiętaj, że darowiznę możesz odliczyć od podatku podczas składania zeznania podatkowego PIT do urzędu skarbowego. Wystarczy wpisać nazwę Stowarzyszenia i kwotę darowizn w odpowiednie rubryki podczas wypełniania formularza, a podatek zostanie pomniejszony!

Dane do wpłat: Stowarzyszenie Ekologiczne Etna

3. Wtyczka FaniMani

Pomaganie nigdy nie było prostsze! Bezpłatny serwis FaniMani https://fanimani.pl/ umożliwia przekazywanie darowizn podczas zakupów w internecie. Kupując w jednym z ponad 1600 sklepów internetowych, można przekazać procent wartości zakupu dla naszego Stowarzyszenia. Za produkt nie płaci się więcej, kwota zakupu nie zwiększa się! Zachęcamy do zainstalowania na swojej przeglądarce wtyczki FaniMani i wybrania Stowarzyszenia Ekologicznego Etna jako wspieranej organizacji. Nie tracisz nic, a przyroda zyskuje!